Total Sport oficjalny dystrybutor marek OPC, Superior, Michelin, Birzman

Aktualności

SUPERIOR partnerem LOTTO Poland Bike Marathon 2017

LOTTO POLAND BIKE MARATHON

 To cykl z największych potencjałem. Absolutna czołówka tego typu imprez w Polsce. Najmocniejszy na Mazowszu i w pobliżu Warszawy. LOTTO Poland Bike Marathon, organizowany przez Grzegorza Wajsa, jest doskonale rozpoznawalną marką. Hasło Poland Bike niezmienne od ośmiu lat, czyli „Startuj z nami! Kolarstwo jest naszą pasją” mówi wszystko.

Rekordowe maratony

LOTTO Poland Bike Marathon z roku na rok bije rekordy frekwencji. Tysiące osób stają na starcie z charakterystycznymi, okrągłymi numerami na rowerach. Trzy trasy dla uczestników i Mini Cross dla przedszkolaków. Zawodom zawsze towarzyszy gorąca atmosfera i profesjonalna oprawa. To wszystko sprawia, że LOTTO Poland Bike Marathon jest cyklem najbardziej docenianym i lubianym przez amatorów MTB. A fanpage Poland Bike na facebooku to już ponad 12 tysięcy osób!

Perfekcja i zabawa

Najważniejsza jest perfekcyjna organizacja. Każdy może skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego. Są bufety na trasie i w miasteczku Poland Bike, a dla najmłodszych – Chatka Małolatka. Poland Bike to doskonała rozrywka dla całych rodzin.

Nie tylko maratony

W 2017 roku LOTTO Poland Bike Marathon to 18 etapów w cyklu. Ekipa Poland Bike organizuje również Zimowy Poland Bike Marathon, Warszawski Triathlon Zimowy, Mistrzostwa Polski MTB Amatorów w Jeździe Drużynowej oraz Parami, Mistrzostwa Polski MTB Medycyny i Farmacji oraz kultowy dla kolarzy Memoriał Stanisława Królaka w centrum Warszawy. Zapraszamy!

 

Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

więcej…

 


WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI