Total Sport oficjalny dystrybutor marek OPC, Superior, Michelin, Birzman

Aktualności

SUPERIOR partnerem Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017

               Grand Prix Kaczmarek Electric MTB jest cyklem wyścigów rowerowych o ponadregionalnej randze, organizowanych w zachodniej części Polski. Może wziąć w niej udział każdy, kto lubi jazdę na rowerze oraz atmosferę sportowej rywalizacji. Adresowana jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów, którzy klasyfikowani są w odrębnej kategorii Elita. Startujący mogą rywalizować na trzech dystansach: mini, mega i giga, które odpowiednio dostosowane są do umiejętności zawodników. Również rozgrywany jest odrębny wyścig dla młodzików. W trakcie imprezy dodatkowo organizujemy specjalną strefę dziecka z wyścigiem dla najmłodszych. W GP Kaczmarek Electric MTB rywalizacja rozgrywana jest wśród 40 kategorii wiekowych.

                Cykl Grand Prix Kaczmarek Electric MTB zrodził się z pasji grupy znajomych i kolegów, którzy kochają jazdę na rowerze. Patronat nad całym GP objął Cezary Kaczmarek, zapalony miłośnik kolarstwa, a zarazem prezes firmy Kaczmarek Electric, która stała się głównym sponsorem tego przedsięwzięcia.

GP KE MTB z roku na rok osiąga coraz większą rangę i znaczenie na Polskiej scenie rowerowej. O czym świadczy zwiększająca się liczba osób startujących w naszej imprezie, w tym roku liczba startujących zbliżyła się do 6 tys.

W 2017 roku zwiększamy ilość etapów z 8 do 10 oraz rozszerzamy obszar naszej działalności na inne rejony Polski. A przede wszystkim chcemy aby w nowym sezonie nasz cykl stał się jeszcze bardziej atrakcyjny, dlatego szykujemy wiele niespodzianek dla uczestników i kibiców.

więcej…

 

 


WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI