Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gates of Olympus

Grać
Gates of Olympus to najnowsza wersja od wiodącego dostawcy oprogramowania Pragmatic Play, a ten wysoce zmienny automat oferuje wiele takich samych mechanik i funkcji, jak inne popularne gry tego dostawcy, takie jak już uwielbiane gry kasynowe Total PL.

Format i opcje zakładów

Gra jest zbudowana w 6-bębnowym, 5-rzędowym formacie i można w nią grać za 1 do 100 kredytów za obrót. Jest również w pełni zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz cieszyć się intensywną grą na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Grafika i motyw przewodni

Jak sama nazwa wskazuje, motyw przewodni Gates of Olympus nawiązuje do świata starożytnej Grecji - a wszystko opiera się na bogu Olimpie i jego potężnej obecności. Gra jest pełna akcji, a animacje obejmują błyskawice uderzające w bębny i wiele więcej

Jeśli chodzi o symbole, nisko płatne symbole w Gates of Olympus mają różne kształty - zielony, czerwony, fioletowy, niebieski i żółty, podczas gdy wysoko płatne symbole są tematyczne i obejmują kubki, pierścienie, zegary jajeczne i korony.

Gates Of Olympus RTP i zmienność

Dzięki publicznie dostępnej skali zmienności Pragmatic Play wiemy, że Gates of Olympus ma wariancję 5/5. Oznacza to, że slot ma wysoką zmienność, co oznacza, że wygrane są rzadsze niż w grach o niższej wariancji.

Jeśli chodzi o RTP, Gates of Olympus ma dość dobry współczynnik domyślny wynoszący 96,50%. Jednak Pragmatic oferuje swoje automaty z elastycznymi ustawieniami RTP, więc niektóre kasyna online mogą oferować grę z niższym zwrotem dla gracza.

Chociaż nie wszystkie automaty Pragmatic Play są wyposażone w ogromną liczbę bonusów i funkcji, Gates of Olympus jest jednym z ich wydań, które to robią - a poniżej przyjrzymy się trzem bonusom i funkcjom, które znajdziesz w automacie.

Symbole mnożnika

Podczas każdego obrotu na ekranie mogą pojawić się symbole z przypisanymi do nich mnożnikami. Mnożniki te wahają się od 2X do 500X, a gdy symbole z mnożnikami wylądują wygraną, mnożnik jest stosowany do tej wygranej na końcu kaskady wygranych. Jeśli w jednym obrocie pojawi się wiele mnożników, są one sumowane na końcu obrotu, zanim zostaną zastosowane do całkowitej wygranej.

Darmowe obroty

Żaden nowoczesny automat wideo nie jest kompletny bez rundy bonusowej darmowych obrotów, a w Gates of Olympus jest ona uruchamiana, gdy trzy, cztery, pięć lub sześć symboli scatter pojawi się w dowolnym miejscu na ekranie. Po tym otrzymasz 15 darmowych obrotów, a także wypłatę w wysokości 3, 5 lub 100-krotności stawki, w zależności od liczby symboli scatter.

Główną różnicą między rundą bonusową darmowych obrotów a grą podstawową jest to, że mnożniki przypisane do symboli są stosowane globalnie. Oznacza to, że nie musisz martwić się o to, które symbole wylądują z mnożnikami; wszelkie dostępne mnożniki są stosowane do wszystkich zwycięskich kombinacji. Co więcej, mnożnik ten jest stały - nie resetuje się między obrotami.

Zakład Ante

Podobnie jak w przypadku innych automatów Pragmatic Play, Gates of Olympus ma również opcję Ante Bet. Jeśli zdecydujesz się ją aktywować, zwiększy ona wielkość Twojego zakładu o 25%. W zamian na bębnach pojawiają się dodatkowe symbole scatter (co ułatwia generowanie wygranych). Ante Bet w rzeczywistości podwaja twoje szanse na dostanie się do rundy bonusowej - co wydaje się dość hojne, biorąc pod uwagę, że twój zakład jest zwiększony tylko o 25%.

Wnioski dotyczące gry Gates Of Olympus

Gra Gates of Olympus wykorzystuje swego rodzaju mechanizm "scatter pays" dla wszystkich symboli, co oznacza, że nie muszą one układać się od lewej do prawej, aby utworzyć zwycięską kombinację.

X
🚀 Grać 💎 Bonus