Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Grać
Gonzo's Quest to historyczny slot przygodowy od NetEnt, którego akcja rozgrywa się w 1541 roku u wybrzeży Brazylii. Hiszpańscy odkrywcy przybywają w poszukiwaniu skarbu, ale Gonzo kradnie mapę, mając nadzieję na zgarnięcie nagrody dla siebie. W dżungli natrafia na dużą kamienną ścianę z grawerunkiem, kolorowe bloki z twarzami spadają z góry i eksplodują, tworząc zwycięskie kombinacje. Specjalny złoty symbol uruchamia 10 darmowych spadków, gdy 3 z nich wylądują na linii wypłat, więc dołącz do przygody i zabierz ze sobą bogactwo. Jest to jeden z najlepszych automatów według graczy Total Casino Pl.

Funkcje.

W slocie Gonzo's Quest dostępne są dwie funkcje specjalne:

 1. Free Falls - te symbole pojawiają się tylko na bębnach 1, 2 lub 3. Jeśli 3 z nich pojawią się na tej samej linii wypłat, aktywowanych zostanie 10 darmowych obrotów. Podczas rundy Free Falls zostaną wykorzystane ustawienia zakładów, które zostały ustawione przed rozpoczęciem rundy. Jeśli podczas tej rundy pojawią się 3 kolejne symbole Free Falls, otrzymasz dodatkowe 10 darmowych obrotów.
 2. Avalanche Multipliers to mnożnik wygranych, który zwiększa się z każdą nową lawiną, która pojawi się podczas rundy gry. Podczas gry głównej wynosi on początkowo x1, wzrastając do x2 przy drugiej lawinie, x3 przy trzeciej lawinie i x5 przy czterech lub więcej lawinach. W rundzie Free Falls zaczyna się od x3, a następnie wzrasta do x6, x9 i x15.

Symbole i mnożniki

Zwycięska kombinacja w slocie Gonzo's Quest firmy NetEnt jest tworzona, gdy identyczne symbole pojawiają się na sąsiednich bębnach wzdłuż jednej z 20 linii wypłat od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego bębna. Ten slot zawiera symbole tematyczne, które są kolorowymi twarzami wyrzeźbionymi z kamienia, a także symbole specjalne, a mnożniki wymienione w tabeli wypłat są stosowane do liczby poziomów.

Symbole specjalne:

 • Symbol Wild to szary kamień ze znakiem ? wewnątrz złotego okręgu - może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach 2, 3 lub 4 i może zostać użyty jako zamiennik wszystkich symboli w celu utworzenia kombinacji wygrywających.
 • Symbol Free Fall to złoty kamień z twarzą wewnątrz okręgu - jeśli 3 lub więcej pojawi się na aktywnej linii wypłat, natychmiast uruchomionych zostanie 10 rund Free Fall (Free Spins).

Przed zakręceniem bębnami należy ustawić parametry zakładów, w tym celu należy użyć strzałek znajdujących się po obu stronach sekcji Poziom i Wartość monety, jak opisano poniżej.

Przyciski i elementy sterujące automatu

Poniżej bębnów znajduje się panel sterowania, który zawiera wszystkie elementy sterujące i informacje o grze:

 1. I - wyświetla linie wypłat, pokazuje mnożniki dla symboli i dostarcza informacji o wszystkich różnych funkcjach w tej grze.
 2. Zakład - pokazuje całkowity zakład na obrót
 3. Poziom - za pomocą przycisków "-" i "+" po obu stronach można dostosować ten parametr w zakresie od 1 do 5.
 4. Autoplay - otwiera wyskakujące okienko, które pozwala wybrać 10, 25, 50, 100, 250, 500, 750 lub 1000 automatycznych rund. Klikając na ustawienia zaawansowane, można wybrać warunki, w których zostaną one zatrzymane.
 5. Dwie strzałki w kółku - kliknięcie w tym miejscu spowoduje pojawienie się na ekranie ikon z aktualnymi ustawieniami zakładów na jeden raz
 6. Maksymalny zakład - automatycznie zmienia poziom na 5, ale wartość monety pozostaje niezmieniona, wyświetla linie wypłat, a po ponownym kliknięciu usuwa i zastępuje bloki w polu gry.
 7. Wartość monety - wartość monety może wynosić 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20 lub 0,50, aby zmienić tę wartość, kliknij na - i + po prawej i lewej stronie liczby.
 8. Monety - pokazuje bieżące saldo w monetach
 9. Wygrane - pokazuje ostatnią kwotę wygranej

Poniżej paska sterowania znajduje się czarna linia z kilkoma dodatkowymi opcjami:

 • Spanner - otwiera ustawienia gry, w których można aktywować szybkie obroty, wyłączyć ekran początkowy po uruchomieniu gry i aktywować funkcję spacji, aby uruchomić bębny.
 • Głośnik - otwiera suwak do regulacji głośności ścieżki dźwiękowej gry.
 • Auto - otwiera wyskakujące okno z opcjami automatycznego odtwarzania
 • Zasady - wyświetla szczegółowe zasady gry
 • Pieniądze - wyświetla saldo w ujęciu pieniężnym
 • Zakład - pokazuje kwotę zakładu w wartościach pieniężnych
 • Wygrane - pokazuje kwotę wygranych pieniędzy.

W prawym górnym rogu ekranu widoczny jest mnożnik x1, x2, x3, x5 - jest to mnożnik lawiny, który zwiększa mnożnik wygranej z każdą nową lawiną, która spadnie w rundzie gry.

X
🚀 Grać 💎 Bonus