Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Crowns

Grać
Wild Crowns ma kilka specjalnych funkcji, pomimo braku oryginalności w symbolach kart, pasków i siódemek, które składają się na motyw przewodni. Istnieją 4 rzędy, podczas gdy większość 5-bębnowych automatów ma trzy, a Platipus dodał ekscytującą rundę darmowych spinów z mnożnikami, a także specjalną funkcję dzikiego szturchnięcia oprócz 20 linii wypłat. Oto recenzja tego slotu od Total Casino Pl.

Motyw, grafika i ścieżka dźwiękowa

Nazwanie Wild Crowns slotem tematycznym może być lekką przesadą. W rzeczywistości jest to zbiór najpopularniejszych symboli automatów online umieszczonych na dość prostym tle poruszających się niebieskich trójkątów. Najpierw widzimy kolory kart: kier, trefl, pik i karo. Każdy z nich to wspaniale wyrzeźbiony klejnot, bardzo przyjemny dla oka. Następnie są dzwonki, siatki i siódemki, które można skojarzyć z klasyczną maszyną do owoców.

Niekoniecznie jest to zarzut. Prostota ma swój urok, zwłaszcza gdy jest dobrze przemyślana. Jazzujący akompaniament fortepianu z pewnością ożywia slot Wild Crowns, tak jakbyśmy znajdowali się w naziemnym kasynie w jakimś hotelu.

Wild Crowns RTP i wariancja

Wild Crowns ma 95% RTP i wysoką wariancję.
Wysoka wariancja oznacza wyższe ryzyko. Wirtualne pieniądze je zmniejszają, nawet jeśli nagrody są również wirtualne.

Jak grać w Wild Crowns

Nie ma nic niezwykłego w tym układzie dla automatu online:

 1. Zacznij od sprawdzenia ekranu ładowania. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, tabela wypłat i strona informacyjna znajdują się w menu.
 2. Obok menu znajduje się kilka przydatnych elementów sterujących: tryb pełnoekranowy i dźwięk. Aby uzyskać szybki obrót/turbo, musisz przejść na drugą stronę ekranu.
 3. Szybki obrót znajduje się obok głównego przycisku obrotu, a w tym samym rogu znajduje się kontrola zakładów. Przed rozpoczęciem gry należy ustawić go na żądanym poziomie.
 4. W darmowym slocie saldo i zakład są wirtualne, ale przed rozpoczęciem gry należy jeszcze ustawić budżet z ograniczeniami. Pilnuj go, a jeśli nadszedł czas na przerwę, regularnie sprawdzaj historię gry w menu.
 5. Teraz czas na obroty. Ponadto przycisk autoodtwarzania obok pozwala nie tylko ustawić automatyczne obroty, ale także ustawić określone limity jako punkty przerwania.
 6. Jakkolwiek grasz, graj odpowiedzialnie.

Kwoty zakładów i wygranych

Całkowity zakład wynosi od 1,00 do 100,00. Aby zobaczyć zwrot z tego zakładu, musisz dopasować symbole na jednej z linii wypłat. Możesz wygrać za trzy dopasowania, ale największe wygrane pojawiają się, gdy masz szczęście znaleźć kombinację 5 symboli:

 • Zielony diament, fioletowy trefl - 40
 • Żółty pik, czerwone serce - 50
 • Niebieska gwiazda - 100
 • Dzwon - 200
 • sierp - 300
 • 7 - 400
 • Dzika korona - 500

Funkcje bonusowe Wild Crowns

Zastępowanie symboli wild

Symbol wild może zastąpić symbol scatter, gdy trzeba uzupełnić linię. Jest to standardowa funkcja. To, co naprawdę odróżnia online slot Wild Crowns od innych, to fakt, że symbole wild mogą się przemieszczać. Tak jest, gdy jeden lub więcej symboli wild pojawi się w trzech górnych rzędach, bęben wokół nich zatrzymuje się i zaczynają się one przesuwać w dół, jedna pozycja na raz, jedna na każdy obrót, aż wszystkie znikną.

Obroty darmowe:

 • 3 symbole scatter = mnożnik x1.
 • 4 symbole scatter = mnożnik x1.
 • 5 symbolów scatter = mnożnik x3.

Jakby tego było mało, drugi i czwarty bęben zostaną wypełnione symbolami wild. Ponadto każde uruchomienie symbolu scatter wild daje +1 do mnożnika!

Podsumowanie

Możesz nie być zachwycony, gdy po raz pierwszy zobaczysz Wild Crowns. Interakcja między darmowymi obrotami i rozpychającymi się symbolami wild wypełnia ten automat potencjałem.

X
🚀 Grać 💎 Bonus